ne kadar kazanırım ?

admob gelir hesapalama robotu ile gelir tahminleri yapabilirsin - v2.4.1

mobilecanyon.com

mobilecanyon.com

Bu hizmet mobilecanyon.com tarafından, mobilecanyon müşterileri için hazırlanmıştır. Unutmayınki mobilecanyon sadece mobil oyun yapan bir yazılım firmasıdır. Oyunlarınızdan kazanç elde etmek oyununuzu reklamını yapmak tamamen size ait olan bir işlemdir.

Kazanç hesapla

0$

mobilecanyon.com

Mobil oyun kazanç hesaplama

Oyununuzun toplam indirme sayısıdır, Toplam indirmenizin aynı olduğu ve hiç değişmeyeceği düşünlerek hesaplanmıştır. ancak gerçek hayatta indirmeleriniz sürekli artar.

Reklam sıklığı (günlük ortalama oyununuzu 30 dk oynayan kullanıcılar için hesaplanmıştır,30 dk'da görecekleri toplam reklam sayısıdır)Oyununuzu indiren toplam kişi sayısı: [item-205_quantity]  Önerilen reklam bütcesi :  mobilecanyon ekibine danışın

Önerilen reklam platformları : mobilecanyon.com ekibine danışın

Ortalama aylık kazancınız [item-208_price] Gösterilen reklam sayısı (kişi başına) : [item-206_quantity] Toplam.

*Yukarıda ayarlayacağınız reklam sıklığı 3-6 arasında en doğru sonucu verecektir. Reklam sıklığı çok az olursa veya çok fazla olursa Admob algoritması değişmekte ve ilk görülen reklamlara göre daha az kazanç vermektedir. Bu yüzden kazanç tahmini çok zorlaşmaktadır.
*Oyununuz yurt dışından indirme alırsa Türkiye'ye göre kazanç seviyeniz 2-3 kat daha artacaktır. 
* Oyun reklamınızı yapmadan önce Oyununuzun hedef kitlesini analiz etmeyi unutmayın. Oyununuzun hitap edeceğe kitleye reklam yapmanız , daha çok indirme almasını sağlayacaktır. Üstün körü analiz yapmadan yapacağınız reklamlar bütcenizi boşa harcamanıza neden olacaktır.

Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :