mobilecanyon.com hakkımızda

En büyük youtuberlardan en büyük sosyal medya fenomenlerine bir çok tanınmış kişinin mobil oyununu mobilecanyon.com ile yaptığını biliyor muydunuz ? Tam 5 yıldır mobil oyun sektörünü Dünyada bir çok ülkede temsil ediyoruz. Artık sizin de profesyonel bir oyununuz olabilir ve hiç bir yazılım bilgisi gerekmez !

Kendi mobil oyununun sahibi olmaya hazır mısın ?

Hiç bir yazılım bilgisine gerek yok tüm işlemleri ekibmiz sizin için yapar, tüm isteklerinizi sizin için gerçekleştiririz. Tam 8 ülkeye hizmet veren 8 yıllık bir mobil uygulama geliştirme firmasıyız. 

Neden mobil oyun sektörü ?

Mobil oyun sektöründe yer almak artık mobilecanyon ile çok kolay.. Günümüz normalinde artık evden çalışmak herkesin bir hayali ve artık bunun için onbinlerce TL ödemenize gerek yok !

Avantajlar 
– Kendi mobil oyununuzun sahibi olduğunuzda kendi kitlenize sahip olmuş olursunuz ve kitlenizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz
– Tüm dünya sizin potansiyel müşterinizdir.
– Oyununuz Amerikadan da , Çinden de kolayca indirilebilir
– Kullanıcılarınızı yönetebilir ve oyununuza özel reklamlar alabilirsiniz.
– Şirket kurmanız gerekmez
– Kullanıcılarınız uygulama içi satın alma özelliği sayesinde dünyanın her yerinden oyun içinden Kartları ile alış veriş yapabilirler.
– Mobil oyun sektörünün kargo, teslim süresi, iade gibi dezavantajları yoktur
– Oyununuz oynandıkça gelir elde edersiniz , gelirlerinizi Admob hesabınız üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.
– Oyununuzu proje klasörleri ile dilerseniz kendinizde geliştirebilirsiniz.
– Kazançlarınızı ister dolar ister euro olarak alabilirsiniz.
– Kazançlarınız Google tarafından banka hesabınıza yatırılır.
– Google Analytics ile oyununuz hangi ülkeden, şehirden daha çok indiriliyor görebilirsiniz ,  yaş aralığı, oyununuzda geçirilen süre, cinsiyet, anlık oyuncu sayısı gibi detaylı datalara ulaşabilirsiniz.
– Mobilecanyon bu sektörde yer almanız için size destek olur ve bilgilendirir. Oluşabilecek her durumda alanında uzman destek ekibimiz sizi yönlendirir ve yardımcı olur.

bandicam 2021-08-13 02-25-32-604

Unutmayın ki her girişim bir yatırım ile başlar

 

– mobil oyun sektörü gelişmekte olan bir sektördür. Mobil oyun sahibi olduğunuzda herhangi bir aylık kira vermek zorunda kalmazsınız,kendi işiniz ile alakadar olurken mobil oyununuzlada alakadar olabilirsiniz, kendi kitleniz olur, kitlenizi yönetebilir, özel reklam ve anlaşmalar yapabilirsiniz..  bekledikce sizi zarara uğratan bir yatırım değildir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde oyununuz ile ilgilenebilir, kazançlarınızı kontrol edebilirsiniz. Reklam yapması basittir , oyununuz indirme aldıkca mağazalarda yükseleceği için indirmelerde bu düzeyde artacaktır.

signature-white

adım adım

Admob hesabını BURADAN açabilirsin.

Admob oyununuzun içinde reklam çıkması için açmanız gereken hesaptır. Kazançlarınızıda Admob hesabınız üzerinden takip edersiniz. ücretsiz olarak hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Google play console hesabını BURADAN açabilirsin.

Google play console hesabı oyununuzun google play de yayınlanması için açmanız gereken hesaptır. Bu kontrol paneli üzerinden oyununuza gelen yorumları , indirme istatistiklerini, oyununuzun açıklamasını, görsellerinizi, uygulama içi satın almalar gibi özellikleri yönetebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden bütçenize uygun oyunu ve buna uygun hizmetleri sepetinize ekleyerek siparişinizi verin.
sipariş esnasında vereceğiniz iletşim numarasından ekibimiz sizlere ulaşarak adım adım yönlendirecek ve bilgilendireceklerdir.

Sıkca Sorulan Soruları incelediniz mi ?

aklınızdaki tüm soruları alanında uzman ekibimiz sizler için cevapladı