Sıfırdan mobil oyun yaptır

GET STARTED

0$

mobilecanyon fiyat hesaplama robotu

Sıfırdan oyun fiyat hesaplama robotuLütfen bir seçim yapınız

Online oyun

Lütfen bir seçim yapınız

Offline Oyun


Lütfen bir seçim yapınız

YüklemeLütfen bir seçim yapınız

Paketler


Oyununuzun instagram üzerinden çekilişli hediyeli reklamının yapılması , reklam görsellerinin ayarlanması ve indirme yönetimi . Tahmini indirme 1K - 10K arasında olacaktır. Dikkat bu paketteki maliyet sizin birebir reklamlarınızda kullanılacağı için tutar yüksektir. Ayrıca her halukarda ekibimizin sıfırdan oyun yaptıran müşterilerimize ücretsiz reklam ve indirme için yönlendirme desteği yaptığını unutmayın.


Oyununuzun instagram,facebook ve sosyal medya fenaomenleri ile birlikte çalışılarak çekilişli hediyeli reklamının yapılması , reklam görsellerinin ayarlanması ve indirme yönetimi . Tahmini indirme 5K - 50K arasında olacaktır. Dikkat bu paketteki maliyet sizin birebir reklamlarınızda kullanılacağı için tutar yüksektir. Ayrıca her halukarda ekibimizin sıfırdan oyun yaptıran müşterilerimize ücretsiz reklam ve indirme için yönlendirme desteği yaptığını unutmayın.


6 Aylık Danışmanlık ve revize paketi (uzman yazılımcılar, acil aksiyon işlemleri, Ban uyarı gibi konularda destek)


Birebir reklam desteği, bütcenizi nasıl kullanacağınız ve oyununuzun listelerde yükselmesi için aksiyonlar, reklam taktikleri, detaylı analizler

Lütfen bir seçim yapınız

Toplam fiyat

Toplam fiyat :

Sıfırdan oyun oluşturma artı ve eksileri

Sıfırdan oyun yaptırdığınızda oyun tamamen size ait olur, tüm işlemler size özel olarak yapılır ve sizin için oluşturulur. 

+ARTILAR
Sıfırdan size özel grafik tasarım
Sıfırdan size özel animasyon tasarım 
Sıfırdan size özel Ses effectleri
Size özel hikaye oluşturma
Size özel karakter tasarımları 

-EKSİLER
Sıfırdan oyun yapımı aylar süren bir işlemdir 
Tüm istekleriniz sıfırdan yapılacağı için isteklerinizin yapımı zaman alır 
Maliyetlidir ve revize ile ücretsiz geliştirmeler yapılamaz. Tüm istekleriniz ücretlendirilir.
Sektöre ilk defa girecek kullanıcılar için uygun değildir. Oyun yönetiminizi bu denli yüksek maliyetli oyunlar üzerinden tecrübe etmek Oyununuzda olumsuz feedbacklere sebep olacaktır. 

Bunun haricinde Hazır bir oyun ile herhangi bir kazanç farkı yoktur. Sıfırdan yaptıracağınız bir oyundan da , hazır bir oyundan da yüksek gelir oranları elde etmeniz mümkündür
Hazır bir oyunun teslim süresi 2-3 gündür , ve sıfırdan yapılacak bir oyundaki gibi tüm grafikleri size özel olarak gelistirilebilir. Yeni bölümler yeni karakterler eklenebilir. 

ÖZET 
Eğer gerçekten özgün bir oyun fikriniz yok ise sıfırdan bir oyun yaptırmak sizin için mantıklı bir seçenek olmayacaktır. 
Özgün ve kazançlı bir oyun fikriniz var ise mobilecanyon ile sözleşmeli olarak bu oyun fikrinizi hayata geçirebilirsiniz. Tüm işlemler sözleşmede belirlenir ve sizin isteğiniz doğrultusunda ilerlenir. 

Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :